Szanowni Państwo,

Poniżej podam w jaki sposób (w miarę najkrótszą drogą) zalogować się na edziennik.

Aby to zrobić, przede wszystkim na edziennku musi być wpisany przez Wychowawcę, Administratora lub Sekretariat Państwa adres emailowy.

Jeśli jest wpisany, podawali Państwo to wówczas:

1. wchodzimy na stronę https://cufs.vulcan.net.pl/gminagrojec/AccountManage/UnlockAccount

2. w okienko wpisujemy adres e-mail, ten sam, który Państwo podawaliście (Wychowawcy, Administratorowi lub w Sekretariacie)

 

3. Klikamy w okienko, że nie jesteśmy robotem

4. Klikamy "wyślij wiadomość"

5. Logujemy się na swoją pocztę email. Powinna być tam wiadomość o  przywróceniu dostępu do konta na Vulcanie. Klikamy w link, znajdujący się w wiadomości.

6. Zostajemy przekierowani na stronę edziennika, Aktywacja konta. Dwukrotnie wpisujemy hasło (trzeba je samemu wymyślić) do edziennika - ma składać się z ośmiu znaków w tym przynajmniej 1 dużej litery i 1 cyfry; np. takich hasłem mogłoby być peStkaDyni74.

7. Może też pojawić się okienko "nie jestem robotem", wówczas też w nie klikamy.

8. Klikamy "Ustaw nowe hasło" lub "Przywróć dostęp" może być jedna albo druga możliwość - zielone okienko 

9. Powinna pojawić się informacja, że wszystko pomyślnie przebiegło.

10. Wchodzimy na https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagrojec

11. Klikamy "zaloguj". Otworzy się nowa strona, wpisujemy swój email i to hasło, które wpisaliście Państwo w punkcie 6.

12. klikamy "Zaloguj się". 

 

Osoby, które nie przekazywały żadnemu Pracownikowi szkoły adresu email proszę o wysłanie informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dane dziecka jak imię, nazwisko, klasa, do której uczęszcza, adres emailowy, który ma być wpisany do edziennika. Wówczas proszę czekać na informację zwrotną, że email został dopisany do edziennika i dopiero wtedy podjąć próbę logowania do edziennika (punkty 1-12).

Osoby, które nie mają w ogóle adresu email mogą je założyć bezpłatnie na dowolnym portalu, np. https://konto-pocztowe.interia.pl/#/nowe-konto/darmowe . I, gdy się to uda, postępować zgodnie z wcześniejszymi wskazówkami, ale najpierw wysłać informację o adresie email na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i czekać na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Drożdż-Klukowska