Drodzy Rodzice uczniów klas 1-8,

Ze względu na panująca sytuację, większość informacji przekazywana jest Państwu za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Z tego też powodu, posiadanie tego dostępu jest wręcz obowiązkowe.

Adres, pod którym dostępny jest e-dziennik: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagrojec

Rodzice, którzy nie mają jeszcze dostępu do e-dziennika proszę o wysłanie wiadomości email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w waidomości proszę o następujące informację: imię i nazwisko dziecka/dzieci, klasa, adres email, który ma być zarazem loginem do e-dziennika.

Jeśli jakiś Rodzic nie ma adresu email, pomogę założyć, proszę tylko zgłosić to do Wychowawcy.

Z poważaniem Anna Drożdż-Klukowska

ps. obecnie edziennik jest przeciążony i czasem pojawia się komunikat o nieprawidłowym adresie, adres jest właściwy, tylko serwery nie dają rady, trzeba próbować później; innym rozwiązaniem jest aplikacja na telefonie.