m wycieczka dar natury4We wtorek, 25 marca 2014 r. wybraliśmy się całą klasą szóstą (wraz z czwartoklasistami i piątoklasistami) na wycieczkę do pobliskiego Daru Natury. Naszymi opiekunami były pani Mirosława Grzonka, pani Renata Łoboda-Wróbel i pani Agata Wojas.
Po wejściu do jednego z pomieszczeń firmy przywitaliśmy się z jej pracownikami. Następnie udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie kolorowaliśmy model człowieka, który przedstawiał zawartość wody w ludzkim organizmie. Prowadzące zajęcia panie przygotowały dla nas prezentację multimedialną na temat wody. Potem graliśmy w grę „woda-ląd”. Zaprowadzono nas również do hali produkcyjnej, gdzie przyglądaliśmy się codziennym zajęciom pracujących tam ludzi. Na koniec wręczono nam bidony na wodę, a w zamian delegacja naszej szkoły w Częstoniewie wręczyła drobny upominek w postaci dyplomu uznania i podziękowania za współpracę z naszą szkołą. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni z odbytej wycieczki.

 

Katarzyna Kamińska
uczennica klasy VI