mlamiesietymoplatkiem2Wspólne celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia to już w naszej szkole tradycja. 16 grudnia był uroczystym dniem, pełnym ciepła, radości, wzruszeń i pięknych życzeń. Przybyli goście, uczniowie, ich rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły zostali wprowadzeni w atmosferę świąteczną dzięki montażowi poetyckiemu ukazującemu tradycje świąteczne i istotę wieczerzy wigilijnej.

Zaprezentowali się w nim uczniowie, których nazwiska z przyjemnością i uznaniem wymienię: Nikola Lisowska, Julia Sieczkowska, Oliwia Malinowska, Beatka Ignaczak, Natalia Ignaczak, Mateusz Malinowski, Łukasz Sosiński, Karol Tkaczyk, Kordian Furmański, Eryk Piątkowski, Małgosia Wydra, Kuba Jakubowski, Mateusz Wasilewski, Żanetka Ostaszewska, Piotr Nowakowski, Kacper Martyniak, Kacper Słobodzin.

Coroczna aukcja ozdób świątecznych była i tym razem udanym przedsięwzięciem. Goście chętnie licytowali wykonane przez dzieci i ich rodziców bibeloty, błyskotki i smakołyki.

Uroczystość zakończyła się życzeniami i wspólnym zjedzeniem posiłków wigilijnych.