Drodzy uczniowie i rodzice oddziału przedszkolnego "0A",

"Domowe przedszkole"-mówi Wam to coś?

Pewnie większość z rodziców uśmiecha się wspominając ten program.

W czasie w którym większość z nas zmuszona jest spędzić w domach musimy zorganizować czas naszym dzieciom. Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło "domowe przedszkole" znajdziecie dostęp do odcinków tego programu który dostarczy Wam i Waszym pociechom mnóstwa pomysłów na to jak sensownie spędzić ten czas.

Poza tym, zadbajcie o to aby rączki Waszych dzieci nie zapomniały jak się rysuje, koloruje, lepi z plasteliny a nawet maluje farbami bez użycia pędzelka. Pamiętacie jakie to uczucie-palce ubrudzone w farbie?(nie takiej do malowania ścian;) Na co dzień jesteśmy mocno zabiegani i nie mamy czasu na takie "atrakcje".

Gotujcie razem, róbcie kanapki, sałatki, sprzątajcie, rozmawiajcie, śmiejcie się a czasami po prostu "laniuchujcie". Po prostu cieszcie się czasem spędzonym razem, dzieci tak szybko rosną...

Jeżeli chodzi o czas wolny dla rodziców:) to proponuje wejść na stronę www.anglomaniacy.pl lub www.supersimple.com gdzie w bardzo przystępny i interesujący graficznie sposób dzieci mogą przyswajać wiedzę z języka angielskiego.

Pozdrawiam serdecznie, Ania Gos.